Skip to main content
 

Hesaplar Çok Net

İşinizi Tatile Çıkartın. Hızlı, Kolay, Her Yerden

Hesaplar Çok Net
Üye Oturumu
Giriş sayfası içeriğinizi buraya yerleştirin.
Giriş Sayfası
Bu sayfayı düzenleme

Giriş sayfanız işinizi ve Web sitenizi tanıtır.

Ürün ve hizmetlerinizin kısa bir açıklaması ile birlikte müşterilerinize verdiğiniz değeri ve sorumluluğu içeren bir özet yazın. Bu sayfa sitenizin tonunu belirler ve insanlara diğer sayfalarda neler bekleyebileceklerini bildirir. Temel bilgileri burada verin ve ayrıntıları diğer sayfalarda sunun.


Müşterilerinizin sitenizi neden incelemeleri gerektiğini bilmelerini sağlayın


Ticari bir giriş sayfası perakendeci vitrinine benzer. En iyi ürün veya hizmetleriniz ile özel tekliflerinizi burada vurgulayın. Tarayıcıların "kapıdan içeri" veya sitenizin derinlerine girmelerini sağlamak için ürün veya hizmetlerinizin değerini onlara sunun.

Müşterileri sitenizin onlar için değerli olduğuna ikna edin


Müşterilerinizin sitenizi ziyaret etmeye devam etmeleri için onlara neler söylemeniz gerektiğini düşünün. Ne kadar süredir bu işi yaptığınızdan ve müşterilere sorumluluğunuzu nasıl gösterdiğinizden söz edebilirsiniz. Ziyaretçilerinize iş yaklaşımınız, değerleriniz ve yetenekleriniz hakkında mutlaka bilgi verin.

Siteye telefon numaranızı ve adresinizi hızla bulmak amacıyla gelen kişiler için Giriş sayfasına iletişim bilgilerinizi eklemek de iyi bir fikirdir.

Şirket Adı
Telefon numarası
Faks numarası
Adres
Şehir, Posta kodu
E-posta adresi